پنیر در طب سنتی

دوشنبه 12 شهریور 1397 ساعت 19:23

چطور است؟

پروتئین آب پنیر (پروتئین) به عنوان مکمل پروتئین رایج نیست، زیرا حاوی ترکیبی از پروتئین های حاصل از شیر است. اگر با این اصطلاح آشنا نباشید، می توانم بگویم که او بخشی از مایع حاصل از فرایند جداسازی شیر در تولید پنیر است. شیر شامل دو نوع پروتئین، یکی و دیگری، کازئین است. با این حال، پس از این فرآیند شما نمی توانید آن را به طور مستقیم استفاده کنید، فرآیندهای خاص و طولانی وجود دارد که می تواند تمام خواص پروتئین شما را فراهم کند. حالا شما می توانید پروتئین را در شکل پودر پیدا کنید، اما انتظار نداشتید طعم آن شیر خوب یا سایر محصولات پروتئینی باشد، به همین دلیل است که معمولا به شیک اضافه می شود و یا استفاده می شود برای ساخت پروتئین است.
کشک

در حال حاضر سه نوع پروتئین وجود دارد که به راحتی در بازار یافت می شود: انتخاب شما این است، زیرا هر یک از مزایای خاص خود را دارد. کنسانتره (WPC) بهترین طعم را در مقایسه با سایر انواع پروتئین آب پنیر دارد زیرا هنوز حاوی لاکتوز یا شیر و چربی است. محتوای پروتئین آن حدود 70-80٪ در هر وعده است. جدایه ها (WPI) پروتئین جداسازی پروتئین بیشتر از کنسانتره است که حدود 90 درصد چربی و لاکتوز کمتری دارد. هیدرولیزات (WPH) در مقایسه با دو مورد دیگر، نوع هیدرولیز سریعتر جذب می شود و می تواند سریعتر از انسولین جدا شود. از میان این سه نوع پنیر (پروتئین)، WPC یا نوع کنسانتره شایع ترین و ارزان ترین نوع است و به همین دلیل بهترین سلیقه برای شما مناسب است.
پنیر در طب سنتی

سرکه (پروتئین شراب) یک راه حل ساده تر است که محتوای پروتئین روزانه خود را تضمین می کند. همچنین پروتئین آن بیش از یک پروتئین طبیعی است و سایر مواد مغذی شامل مقدار زیادی اسید آمینه برای بدن انسان ضروری است.
بدنسازی کیک پنیری

اکثر مردان همه چیز را به عضله می رسانند و پروتئین نقش مهمی در ساخت آن دارد. افزودن پروتئین به رژیم غذایی روزانه می تواند رویای هر انسان برای داشتن یک بدن شش قطعه را به واقعیت تبدیل کند. از آنجا که پروتئین آن یک منبع عالی از پروتئین با کیفیت بالا محسوب می شود. با این حال، بدن سازی فقط برای مردان نیست و زنان نیز می توانند عضله را بسازند.
پنیر برای لاغری

همه ما می دانیم که پروتئین برای رشد عضله خوب است اما چرا پروتئین نسبت به این بهتر است؟ از آنجا که پروتئین آن غنی از انواع اسید آمینه است، یکی از آن ها لوسین نامیده می شود. لوسین یک اسید آمینه قوی تقویت کننده رشد است که در رشد عضلانی بسیار موثر است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد